God of War indirime girer mi?

Foreverx

Picopat
27 Ocak da başlayacak olan Steam indiriminde God of War indirime girer mi?

Sanmıyorum çok erken olur. Ek olarak bu indirimde kış veya yaz indirimleri gibi çok fazla oyun indirime girmiyor.

İlk indirim döneminde indirime girmesi bana pek olası gelmiyor. İlerleyen aylarda cüzi miktarda indirime girebilir, yaz aylarında ya da sonbaharda ise tatmin edici indirim olur diye tahmin ediyorum.

Daha dur bilgisayara yeni çıktı. Hani konsola indirim olur eyvallah ama bilgisayara ben 1 2 ay beklemiyorum.

Bi' oyun peynir ekmek gibi satarken indirime girmesi zor. Belki yazın %10-20 indirime girer.

Girse bile maksimum %10 indirime girer zaten 330 TL'yi gözden çıkardıysanız bunu beklemenize bile gerek yok.

Bi' oyun peynir ekmek gibi satarken indirime girmesi zor. Belki yazın %10-20 indirime girer.

Ben de bunu söyleyecektim, oyun deli gibi satıyor ve konsoldan gelen oyunlar arasında Steam oynanış rekorunu bile kırdı. En iyi ihtimal yaza indirime girer o da çok büyük olmaz.

Steam'in çok büyük indirim günleri olmadığı sürece girmez. Oyun çok yeni çünkü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…