God of War: Ragnarök Valhalla nasıl indirilecek?

salatamai

Picopat
Daha fazla  
Yarın PS Store'a mı eklenecek? Yoksa God of War: Ragnarök'un içinden mi seçilecek?

Güncelleme kaçta yayınlanacak biliyor musunuz?

Güncelleme kaçta yayınlanacak biliyor musunuz?
Bir yerde UK saatine göre 17:00’da diye gördüm, biz de 20:00’a geliyor.

PS store’a ayrı olarak geldi oradan kütüphaneye ekleyip indiriliyor. Dediğim gibi 20:00’da açıldı. 8,8 GB boyutu var Ps4 için.

Son düzenleme:
Merhaba
Ps 4 pro var oyunu indirdik ama bu icerik su anda secilemiyor diyor diger tum oyunlari oynayabiliyoruz ama bu valhallayi oynayamuyoruz acaba çözüm adına bilginiz var midir ?

Merhaba
Ps 4 pro var oyunu indirdik ama bu icerik su anda secilemiyor diyor diger tum oyunlari oynayabiliyoruz ama bu valhallayi oynayamuyoruz acaba çözüm adına bilginiz var midir ?
DLC’yi direkt olarak ps store’dan indirip sonra da otomatik olarak yapılan 5.01 güncellemesini beklemelisiniz. Oyunun içinde Valhalla kısmı çıkıyor mu alt tarafta yoksa hiç çıkmıyor mu?

Dlc'yi indirdim oyunun ana menuşunde valhalla yaziyo basiyorum bu İçeriğe ulaşilamadi gibi bişey diyo yardim eder misiniz nasil oynicam

Dlc'yi indirdim oyunun ana menuşunde valhalla yaziyo basiyorum bu İçeriğe ulaşilamadi gibi bişey diyo yardim eder misiniz nasil oynicam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…