God of War serisi oynama sırası

Oyna derim fakat hiç oynamak istemiyorsan en azından hikayesini YouTube'dan izlemelisin. Betrayal hariç hiçbir oyununu oynarken sıkılmazsın. Oynanış sırası da şöyle:
1) God of War: Ascension.
2) God of War: Chains of olympus.
3) God of War (2005)
4) God of War: Ghost of sparta.
5) God of War: Betrayal.
6) God of War II.
7) God of War III.
8) God of War (2018)
9) God of War: Ragnarök.

Çizgi romanını (God of War fallen god) da okumanı öneririm. 3. ve 4. oyun arasında geçiyor. Zaten 4 tane sayısı var, hemen bitirirsin. İnternette türkçesi var.

Benim bilgisayarım ascensionu kaldırmıyoda bende onu oyna mıyim dedim PS3 emülatorden oynuyorum hikaye olarak ne oluyor.

Sıkıntı şu Acsension'u oynadıktan sonra diğer eski oyunlar zevkini baltalayacak. Bence çıkış sırasına göre oynasan da hikayeye vakıf olursun en azından Acsension'u 2'den sonraya al.

1) God of War: Ascension
2) God of War:Chains of Olympus
3) God of War (2005)
4) God of War: Ghost of Sparta
5) God of War: Betrayal
6) God of War II
7) God of War III
8) God of War (2018)
9) God of War Ragnarök
Hocam ben GoW 2018 oyununu oynadım ve şu anda da elimde GoW 3 var oynamaktayım, bunu bitirmeden hızlıca GoW 1 ve 2'yi bitirmek istiyorum. 1. ve 2. oyun dışındaki diğerlerini oynamam gerekiyor mu? 4 tane oyun var arada, bunları oynamasam hikayesel anlamda eksiklik yaşar mıyım? Zaten benim bildiğim GoW oynanış sırası 1,2,3 ve 4 şeklinde.

İlk 3 oyun bana eski geliyor. Direkt olarak 4.den başlasam hikayesel sorun olur mu? Yani olursa ne yapmalıyım?

İlk 2 oyunu 30'dan fazla kez bitirmiş biri olarak söylüyorum hack and slash oyun türünü seviyorsan kesinllikle deneyim etmelisin ama ben sevmiyorum bana eski geliyor dersen videoları var izleyebilirsin sadece oyundaki bazı ufak göndermeleri anlamazsın.

Hocam ben GoW 2018 oyununu oynadım ve şu anda da elimde GoW 3 var oynamaktayım, bunu bitirmeden hızlıca GoW 1 ve 2'yi bitirmek istiyorum. 1. ve 2. oyun dışındaki diğerlerini oynamam gerekiyor mu? 4 tane oyun var arada, bunları oynamasam hikayesel anlamda eksiklik yaşar mıyım?
Hocam oynayabiliyorsanız oynamanızı öneririm bir şey kaybetmezsiniz fakat oynayamayacaksanız gerek yok.
Zaten benim bildiğim GoW oynanış sırası 1,2,3 ve 4 şeklinde.
Benim verdiğim sıra doğru olan hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı