GoDaddy Domain ve Hosting Konusunda İyi mi?

uykusuzherif

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba;

GoDaddy domain ve hosting konusunda iyi mi acaba? Yani muhtemelen domaini buradan alacagim ancak hosting konusunda kararsiz kaldim.

Turk hosting sirketleri ile GoDaddy, Hostgator gibi hostinglerin sundugu alanlar vs. arasindaki farklari tam olarak bilmedigim icin gercekten karar veremiyorum.

gk06vZ.jpg

9V1NWo.jpg

Ornegin bunun gibi. Hangisi daha iyi? (Turk hosting sayfasina rastgele tikladim yani alirken arastiririm tabii ki) secemiyorum.

Cok uzatmisim ama bana GoDaddy domain'in iyi olup olmadigini ve hosting olarak Turk mu yoksa yabanci bir sirketten mi almam gerektigini ve bunlarin hizlari arasindaki farklari soyler misiniz lutfen? Eger yardim ederseniz gercekten cok sevinecegim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Domain konusunda dünyada güvenebileceğim firmalar arasında en üst sırada yer alır 19 yıllık firmadır. İlk domain firmalarından. Hosting için Türk firmaları var çok daha uzuz fiyatlara hostingi biraz kazık diyebilirim, fakat koruması sağlam. Sağlam bir projen yoksa yani binlerce lira reklamlara vermeyeceksen dediğim gibi Türk firmaları var çok daha avantajlı fiyatlara.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı