Göbek deliğimde kan

mbboyun

Hectopat
Arkadaşlar ben daha önceden kıl dönmesi geçirmiştim fakat kuyruk soku muydu ve hayatımın en kötü zamanıydı. Hayattan falan iyice soğumuştum. Az önce karnında bir şey hissettim bir bakttım kan var. Bir de kurumuş galiba siyah olmuş. Ben de parmağımla baktım. Parmağıma sanki su tutmuş gibi bir şey deydi. Önceden kıl dönmesi olduğum için bunun da kıl dönmesi olacağını düşündüm. Daha az önce oldu o yüzden acayip telaşlıyım. Annem falanda bilmiyor. İnternetten baktım ameliyat sadece %1 ihtimalle oluyormuş ve doktora gitmeden önce temizlik ile falan geçebiliyormuş. Doktora gitmek benim in en son seçenek olur arkadaşlar. Hadi kuyruk sokumundaki kıl dönmesi kesin ameliyat gerektiriyordu ama göbekdeki hem ameliyat olma ihtimali %1, hem de temizlik falan ile geçiyormuş. Bende size ne yapmam gerektiğini soruyorum. Bence 1-2 gün (siz yazarsanız sevinirim nasıl yapılacağına dair) temizlik ile deneyim. Ondan sonra doktora başvurmak istiyorum. Çünkü doktorlarda direkt ameliyata başvurabiliyormuş. Önceki kıl dönmesinde gittiğimde acayip canımı yakmıştı. Göbek deliğine zarar vermeden nasıl temizleyeceğime dair yazarsanız sevinirim. Google'a kıl dönmesiyle ilgili bilgi almak cidden çok zor hep aynı şeyler çıkıyor. Belki yaşayan vardır ne yapmalıyım?

Kankam belki bir yerini çizmişsindir. Çok telaşlanma, şimdilik silebiliyorsan sil. Eğer ki yarın, öbür gün bir daha olursa mutlaka doktora başvur. Allah korusun çok daha kötü şeyler olabilir.
Göbeğinin deliğinin içi su toplamış gibi duruyo ve kan var bence çizik değildir. Yazıda göbek deliği yazmamışım.

Umarım geçer kardeşim temizlik ile. Kıl dönmesi ameliyatı olmadım ama acı verici olduğunu biliyorum. Geçmiş olsun Allah şifa versin.

Yeni konular

Geri
Yukarı