Göğüs ağrısı, kızarık göz, gözde morluk

Bir anlık zevk için hayatını karartmaya değmez bırakmanı tavsiye ederim şu illeti...

Zaten içmeyince daha kötü oluyorum. Ders dinleyemiyom aklıma sigara içmek geliyor içiyorum tuvalette köpek gibi dersi daha iyi dinliyorum, evde bilgisayarda oyunumu kötü oynadığım zaman sigaramı yakıyorum oyunumu daha iyi oynuyorum

Bende sigara içiyordum. Ama ağzıma bu güne kadar içki sürmedim. Sigarayı bırakalı neredeyse 2 yıl oldu. Şunu anladım, hani diyorlar ya sigarayı bırakamıyorum. İnanma tamamen psikolojik. Sigarayı bir hafta tut kendini içme. Bırakırsın, sigara insan iradesinden daha güçlü değil.

Köpek gibi için, bundan köpek gibi övünün, köpek gibi iyi olun, köpek gibi oyunlarınızı oynayın, köpek gibi yaşayın.

Seni daha kotu yola sürükleyecek şeyleri yapmanin, sana zarar verdiğini bile bile devam etmenin anlami ne? Sigara desen sadece anlarim! Fakat içki, yazik, diyecek birşey bulmiyorum. Tavsiyem birakman veya birakamiyorsan bile biraz olsun cabalaman. İrade meselesi yaparsin. He konunun cevabi ise az uyuman diye düşünüyorum insan en az 8 saat uyumasi gerekir biraz kendine zaman ayir.

Bu tür alışkanlıklar beyinde biter, iradede sadece kendi kandırmak için söylenen bir sözdür.

Tutarliliktir kardeşim kararli olmaktir. Kafana yerleştirip ben bunu birakacagim demektir. Kendine inanmaktır. İstekliysen olur.

Kardeş sen ayakta uyurken biri seni fena dövmüş Şaka bir yana zararlı alışkanlıkların var kurtul onlardan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…