Gördüğüm garip rüya

Kardeşim Allah seni de güldürsün kahkaha attım :D şimdi bende size bir garip rüyamı anlatayım 2 gün önce yaşandı bu rüyada okullar açılmıştı ne hikmetse direkt sınava girmişiz arkadaşım var o da telefondan kopya çekiyor bende yapmaya çalışıyorum falan yeni hocalar gelmiş bir de sınıfta 2 öğretmen var nasıl bir kabus bu anlamadım sonra işte arkadaşımı yakalıyorlar kopya çektiği için beni de hoca arıyor falan bulamıyor bende soru yapıyorum yapıyorum ama siliniyor yapıyorum siliniyor la 10 yılda bir soru yaptım o da silinir mi tenefüs oldu hoca kağıdı istiyor yok vermeyeceğim diyorum çekiyor bende çekiyorum sonunda kağıt yırtıldı kabus ta bitti çok şükür :D.

Ben de geçen gün işlemci takıyordum. Taktım ama tam oturmadı. Bilgisayarın düğmesine bastığımda Anakartın işlemci soketinde küçük kucuk yanıklar vardı. Işin garip yani Anakartım MSI'dı ve çok garip bir anakarttı. Korkarak uyandım. Bugün ise iade işlemcimden haber var. Gidip 3600 alacağım. Galiba korkudan kendim takamayacağım. 🤣

Rüyamda sabah uyandığımı sanıyorum kafamı sağa çevirdiğimde her tarafı siyah bir varlık bana bakıyordu 2 dakika sonra gerçekten uyandığımda kafamı çevirdiğimde o siyah varlık kardeşim çıkmıştı harbi değişik bir olay.
Benim başıma sık sık gelir ve acayip korktuğum bir olay. Şu küçücük mesajı okurken bile gözlerim doldu düşün artık.

Benim başıma sık sık gelir ve acayip korktuğum bir olay. Şu küçücük mesajı okurken bile gözlerim doldu düşün artık.

Bir de şöyle bir şey var benim karanlık korkusumu artık neyse bilmiyorum ama normal bir korku değil direk karanlıkda olunca rahatsız oluyorum böyle bi geceliğin yatarken sıkıntı çekmiyorum oda yorgun olduğum için.

Sen kafana bilgisayarı yeni yaptırdım ya bir şey olursa diye kafana taktığın için rüyana girmiş bence. Bende daha öncesinde yurt dışından ekran kartı almıştım tabii evdekilerin haberi yok. Tam geleceği hafta yaz kampına gitmiştim. Babamda evdeydi ya o alırsa ekran kartını bir de 80 TL gümrük vergisi kesmişler beni döver ekran kartını çöpe atar korkusuyla uyuyunca gece rüyama girdi. Ekran kartını yakıp beni de bir güzel dövmüştü rüyamda. O stresle eve gittiğim gün Allah'tan bir şey demedi ekran kartı da sapa sağlam duruyordu.

Geri
Yukarı