Gördüğünüz en korkunç rüyalar

Hiç rüya görmedim. En son 3000 sene önce...

Rüyamı emin değilim, neredeyse bilinçsiz bir canlı iken hatırlıyorum hayal meyal, annemin eline maymun gibi bişeyler geliyodu ve koluna çıkıyordu, sanki annemde maymunları görüyor gibi elini maymunlar daha rahat dursun diye(Annemin maymunları görüp görmediğini bilmediğimden söyledim) kolunu havaya kaldırdı gibi hatırlıyorum, sonra içerdeydim ve tek başımaydım diye hatırlıyorum, maymun diye adlandırdığım şeyler kitap yırtıyordu, o günden bu güne kadar o kitabı Kur'an gibi hatırlıyorum, ama emin değilim.

Tüm bu yaşadıkların rüya değil mi yani?

Hayır gerçek hayatta yaşadığım bazı olaylar yüzünden gördüğüm rüyalar bu gördüklerimden daha çok gördüm. Hep böyle gözleri siyah ya da kip kırmızı insanlar oluyordu. Tuvalette kağıt cikariyordum, annemi öldürüyordum ben hep böyle çok kötü rüyalar gördüm 3 senedir kafam rahat. Nadiren kötü rüya görüyorum.

2yıl önceydi ama hâlâ hatırlıyorum. Araba sürüyordum ve yanımda babam vardı. Bir tanıdığa korna çalarken dikkatim dağılıyordu ve uçurumdan aşağı atlıyorduk. Ama ne uçurum, bitmek bilmiyordu ve bizim araba da göğe doğru yükseliyordu. Hatırladığım en kötüsü bu. Çok korkup bir anda uyanmıştım.

Rüya nedir? Yeniliyor mu? ciddiyim 1 kere bile rüya görmedim.

12 Ocak, pek geçmemiş zaman.

Rüyamda uçurumdan düştüm ve yataktan düşerek uyandım. Bu da 8 sene önce falandı yıllardır kabus görmüyorum.

Amin Elhamdülillah.
Anime kızları gerçek oluyordu çok korkunçtu. Halbuki hep olmasını istiyordum.

Rüyamda Outlast oyunun içindeydim oyunun ana karakteri Miles'tım karşıma bir anda Chris Walker çıktı, kafamı kopardı ve Chris kafamı tutarak gidiyodu sonra birisi Chris'le kavga etmeye başlamıştı sonra kafam yere düşünce uyandım, baya vahşetli bir rüya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…