Çözüldü Görev çubuğundaki anında toplantı simgesi nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

körbiginar

Kilopat
Makaleler
14
Yer
Dreamland
Daha fazla  
Merhaba. Sorum şu. Ben CCleaner ile temizlik yaptıktan sonra PC'ye restart attım ve PC açıldığında sağ altta bu anında toplantı simgesini gördüm. Aslında orada yoktu o simge. Şimdi ise var. Bir şüphelendim. Bir fikri olan var mı? Resimi aşağıya ekledim.

anında toplantı.png

Çözüm
Skype tarafından geliştirilen Zoom tarzı meeting sadece,o ikon Windows 10 kullanan herkeste var. Endişelenmeye gerek yok.
Kameranın kullanıldığına dair bir işaret olabilir. Üstüne gel ne olduğunu söyler.

Üzerine tıklayınca da anında toplantı ile ilgili bilgi veriyor. Zaten kamera çalıştığı zaman yanında ışığı yazıyor. Benim anlamadığım şey bu neden ben reset attıktan sonra geldi.

Üzerine tıklayınca da anında toplantı ile ilgili bilgi veriyor. Zaten kamera çalıştığı zaman yanında ışığı yazıyor. Benim anlamadığım şey bu neden ben reset attıktan sonra geldi.
Bilgisayar güncelleme yaptı ise yeniden başlattıktan sonra etkili olur bendede öyle olmuştu endişelenmeye gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı