Görev çubuğundaki simgeler kayboluyor

Disglair

Decapat
Başlangıç çubuğundaki simgeler 10-20 saniyede bir kaybolup geri geliyor. Aynı anda kablolu internet bağlantım da gidip geri geliyor. Online oyunları oynayamaz haldeyim. Yardım ederseniz çok sevinirim.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Buradaki simgeler bağlı oldukları servisler devre dışı kaldıklarında kaybolurlar. Servisler de kafalarına göre devre dışı kalmaz, bunu muhtemelen bir virüs yapar. MBAM yükleyip bir tarama yapın.

Burdaki simgeler internetle birlikte gidip geliyor o tarafta sikinti yok. Simgeler gittiginde internet baglantisi yok gozukuyor . Ayni saniyede veya 1-2 saniye sonra geri geliyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
1.png

Aynen bu videodaki gibi oluyor.

Son düzenleme:
Simgelerin gitme nedeni bağlı oldukları servislerin devre dışı kalmasıyla alakalı olabilir. MBAM ile tarama yaptınız mı? Ayrıca ben kaybolan bir simge göremiyorum... Sadece internet gidip geliyor, peki bu esnada Denetim Masası\Ağ ve Internet\Ağ Bağlantıları altındaki bağdaştırıcı yok oluyor mu?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı