Görev Yöneticisi Konsol Penceresi Ana Bilgisayarı Neden Var?

Yer
İstanbul/Ataşehir
Görev yöneticisinde Konsol Penceresi Ana bilgisayarı şeklinde yani (CMD) 2 adet açık olarak duruyor. Bu arkada işlem falan mı yapıyor, yoksa herkeste böyle açık vaziyette midir?
Şimdiden teşekkür ederim.
@Yener K. hocam sizin bir bilginiz var mı bu konuda acaba?

Son düzenleme:
1 adet CMD var Windows'ta.
Bu gorev yöneticisindeki CMD'yi başka bir forumda sordum, normal deniliyor.
2 adet bulunmasında normal diye belirtiliyor.
o zaman şey yap o 2 li çalışan cmdlerin dosya konumunu bul yani görev yöneticisinden bi bak ordan bulabilirsin sorunu.

Ne sorunu hocam? Bu komut isteminin açık olması gerekli diye belirtiliyor.
Doğru anladıysam eğer her Windows'ta da açık vaziyette bulunuyormuş. Kapatılmaması gerekli deniyor.
arkada işlem falan mı yapıyor, demişsinde hani ondan şey dedim belki cmddende sorun vardır felan diye
arkada işlem falan mı yapıyor, demişsinde hani ondan şey dedim belki cmddende sorun vardır felan diye
Ne sorunu hocam? Bu komut isteminin açık olması gerekli diye belirtiliyor.
Doğru anladıysam eğer her Windows'ta da açık vaziyette bulunuyormuş. Kapatılmaması gerekli deniyor.
Baktım ana konsol penceresi CONHOST için diğer konsolda CMD için çalışıyor yani bendede öyle
Çözüldü olarak işaretleyebilirsin bu konuyu .

Son düzenleme:

Hocam Ana Konsol Penceresi Conhost için derken ne demek istediğinizi kusura bakmayın, tam anlayamadım. Ekran görüntüsünü atabilme şansınız var mıdır acaba baktığınız yerin.
Çok memnun olurum atarsanız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…