Görev Yöneticisi üzerinde SSD disk %100 kullanılıyor olarak gözüküyor

1yusuf_dslk

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba, konuyu çok uzatmıyacağım.
PC de Görev Yöneticisi disk kullanımı sürekli %100.
Bunun diğer parçalarla alakası var mı ya da sadece SSD'den mi kaynaklı? Cevaplarda "sadece" evet veya hayır olarak belirtin başka hiçbir şey yazmayın evet ve hayır olarak ayrılan cevaplarınızı değerlendirerek yeni bir SSD alacağım.

Soru 1: Bunun diğer parçalarla alakası var mı?
Soru 2: Sadece SSD'den mi kaynaklı?

Hiçbir şey yazmayın demişsin de iki sorun var. Hangisine evet ya da hayır diyoruz? Evet dersem hangisine evet diyorum?

Soru 1: Evet
Soru 2: Hayır
Bu şekil olabilir yorulmayın ve uzun uzun açıklamayın diye yaptım

Soru 1: Evet
Soru 2: Hayır
Bu şekil olabilir yorulmayın ve uzun uzun açıklamayın diye yaptım
Diski neyin kullandığına bakmanı öneririm. Windows ya da başka yazılımlar yüzünden de olabiliyor çünkü. Bende de oluyordu ama görev yöneticisinde kaynak kullanan yazılımı bulup o şekilde çözmüştüm.

Diski neyin kullandığına bakmanı öneririm. Windows ya da başka yazılımlar yüzünden de olabiliyor çünkü. Bende de oluyordu ama görev yöneticisinde kaynak kullanan yazılımı bulup o şekilde çözmüştüm.
System adında saçma sapan bişey kullanıyo genellikle nazende valorant Steam felanda baya kullanıyor anlamadım bende

System adında saçma sapan bir şey kullanıyor genellikle bazende Valorant Steam falanda bayağı kullanıyor anlamadım ben de.
İşlem yaparken diskin kullanılması normal, system de Windows'tur. Yani sorun SSD değil Windows. %100 disk kullanımı hakkında internette çözümler bulabilirsin, ben de öyle çözmüştüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı