Görev yöneticisinde 2 adet GPU var

Jilet

Hectopat
Yer
Niğde / Merkez
Daha fazla  
Arkadaşlar görev yöneticisinde 2 tane GPU var. Herhangi bir sorun teşkil eder mi yoksa normaldede var mı? Yüksek GPU isteyen yerde normal ekran kartı devreye giriyor. Ama masaüstüne vs bu çalışıyor.

1594153281546.png

1594153418179.png

Bir diğer husus; laptop benden daha zeki olunca değişik olaylar meydana geliyor. ASUS ROG G531 marka dizüstü bilgisayarım var. Silience, performance, Turbo, Windows gibi bazı performans modları var. Sizce hangisine alayım bu bilgisayarı kullanan arkadaşlar başka yöntemler kullanıyor mu performans nasıl arttırabilirim bana biraz fikir verebilirler mi?

Arkadaşlar görev yöneticisinde 2 tane GPU var. Herhangi bir sorun teşkil eder mi yoksa normalde de var mı?
Sorun yok.

Yüksek GPU isteyen yerde normal ekran kartı devreye giriyor. Ama masaüstüne vs bu çalışıyor.
Hayır sürekli olarak harici ekran kartı çalışıyor, yük ve hafif iş olması fark etmeksizin.

MSI yazılımların detayını bilmiyorum.
Ama yüksek ekran kartı gücü gerektiren yazılım ve oyunları, harici ekran kartına tanıtabilirsin.
Eğer entegre ekran kartı ile çalıştığını düşündüğün yazılım ve oyun varsa, buradan belirtin. Eklemen gereken dosya hakkında yardımcı oluruz.

MSI yazılımların detayını bilmiyorum.
Ama yüksek ekran kartı gücü gerektiren yazılım ve oyunları, harici ekran kartına tanıtabilirsin.
Eğer entegre ekran kartı ile çalıştığını düşündüğün yazılım ve oyun varsa, buradan belirtin. Eklemen gereken dosya hakkında yardımcı oluruz.
Msi yazılımları derken neyden bahsediyorsun açabilirmisin?

Biri masaüstünde kullandığın (genellikle Intel olur) diğeri ise oyunlarda kullandığın.
Sorun olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı