Görev yöneticisinde ağ kullanımı %0 gözüküyor

rephellboy

Hectopat
Merhaba, BIOS güncelledikten ve Windows 10 format attıktan sonra, görev yöneticisinde ağ kullanımı %0 gözüküyor. Bazen de PC kapatıp açtığımda düzeliyor.
Bu sorun neden kaynaklı olduğunu bilen var mı? Windows10 1909 sürümü.
Buradan da dediklerini yaptım düzeldi ama 1-2 gün gözükürken sonra yine aynı şekilde %0 göstermeye başlıyor. Ağ kullanımı 0 gözüküyor
Anakartım ASRock B450M HDV r4.0, ethernet kablosu ile internete bağlı.

Dosya Ekleri

• Ağ kullanımı.jpg
    Ağ kullanımı.jpg
    171 KB · Görüntüleme: 135
Son düzenleme:
Görev yöneticisinde ağ kullanımının %0 olmasından dolayı dert etmenize gerk yoktur. Ağ kullanımı %0 olduğundan dolayı bir sorun mu yaşıyorsunuz? Çünkü belirtmemişsiniz. Sürücüleriniz ve programlarınız güncelse bu sorduğunuz soru, bir sorun değildir.

Görev yöneticisinde ağ kullanımının %0 olmasından dolayı dert etmenize gerk yoktur. Ağ kullanımı %0 olduğundan dolayı bir sorun mu yaşıyorsunuz? Çünkü belirtmemişsiniz. Sürücüleriniz ve programlarınız güncelse bu sorduğunuz soru, bir sorun değildir.
Hocam oyundayken birden ping çıktığında hangi programın ne yaptığını bakamıyorum hep sıfır oyun indirdiğimde de gözükmüyor.

Ani olarak internet bağlantınızda bir anormallik olduğundan dolayı ağ göstergesi artabilir. Hangi oyunda bu sorunu yaşıyorsunuz?

Hocam çözümünü buldum kendimce ama biraz saçma gelebilir. 😄
Bilgisayarı yeniden başlatıp sonra bios ayarlarına girip çıktığımda windows açıldığında , oyun indirdiğimde ve youtube girdiğimde bu sefer ağ kullanımını gösteriyor.

Hocam çözümünü buldum kendimce ama biraz saçma gelebilir. 😄
Bilgisayarı yeniden başlatıp sonra bios ayarlarına girip çıktığımda windows açıldığında , oyun indirdiğimde ve youtube girdiğimde bu sefer ağ kullanımını gösteriyor.

''kapa aç düzelir'' mantığı yine işe yaramış :d

Vallaha bende oyun oynarken ping var mı diye bakıyordum kardeşimin PC de her şey normal fakat benim PC de %0: B. Size şunu öneriyorum g.y'sinden/performans/ağ'a gelin ve izleyiciyi aç orada her şey daha net gözüküyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı