Görev yöneticisinde GPU etkinliği görünmüyor

headshot77

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, önceden görev yöneticinde GPU 0 ve GPU 1 kullanımı yapıldığında hangi uygulamanın hangisini kullandığı yazıyordu bu artık gözükmüyor. Çözümü var mıdır?

Merhaba arkadaşlar, önceden görev yöneticinde GPU 0 ve GPU 1 kullanımı yapıldığında hangi uygulamanın hangisini kullandığı yazıyordu bu artık gözükmüyor. Çözümü var mıdır?
Görev yöneticisindeki işlemler menüsünde ad,durum,cpu,bellek kısımlarından herhangi birinin üstüne sağ tıklayıp ss atar mısınız?

Görev yöneticisindeki işlemler menüsünde ad, durum, CPU, bellek kısımlarından herhangi birinin üstüne sağ tıklayıp SS atar mısınız?

İşlemlerde yazıyordu eskiden ama artık yok 2 tane ekran kartı olan laptop kullanıyorum Intel ve NVIDIA var. GPU 0 ve GPU 1 yazıyordu kullanan işlemin yanında. Güncel Windows 10 kullanıyorum bu arada.
22.png

İşlemlerde yazıyordu eskiden ama artık yok 2 tane ekran kartı olan laptop kullanıyorum Intel ve NVIDIA var. GPU 0 ve GPU 1 yazıyordu kullanan işlemin yanında. Güncel Windows 10 kullanıyorum bu arada.Eki Görüntüle 1067402
Ad-Durum-CPU-Bellek yan yana sıralanmış eğer onlardan herhangi birisine sağ tıklarsanız işlemler menüsünde neleri gizleyip neleri gösterebileceğinizi seçebilirsiniz, oradan kapatmış olabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı