Görev Yöneticisi'ndeki kullanım değerleri nedir?

Mltcsvr

Centipat
Bir crack indirirken (tavsiye etmiyorum) bu kullanımlarla karşılaştım. Başlangıçta 4 GB altı RAM'iniz varsa RAM kullanımını 2Ga'a sınırlayabilirsiniz diyordu daha yüksek olduğu için seçmedim. Altında açılan diğer işlemler virüs belirtisi olabilir mi? WinRAR'ım biraz sorunlu gibi o yüzden açıp virüs taraması yapamıyorum. Sağ tık Kaspersky ile tarama saeçeneğinde ise 1.9GB'lık bir dosya için fazla hızlı tarıyor gibi geldi. Bu bir virüs belirtisi olabilir mi?

1682700634835.png

Hayır dosya yüklerken disk kullanması gayet normal. Tabii virüslü olabilir orası ayrı konu.

Bir crack indirirken (tavsiye etmiyorum) bu kullanımlarla karşılaştım. Başlangıçta 4 GB altı RAM'iniz varsa RAM kullanımını 2Ga'a sınırlayabilirsiniz diyordu daha yüksek olduğu için seçmedim. Altında açılan diğer işlemler virüs belirtisi olabilir mi? WinRAR'ım biraz sorunlu gibi o yüzden açıp virüs taraması yapamıyorum. Sağ tık Kaspersky ile tarama saeçeneğinde ise 1.9GB'lık bir dosya için fazla hızlı tarıyor gibi geldi. Bu bir virüs belirtisi olabilir mi?

Eki Görüntüle 1758215

Hocam disk kullanımının fazla olması doğaldır. Hocam bir de Kaspersky'ın hızlı tarıyormuş gibi görünüyor fakat bu bir tık disk hızınıza bağlıdır eğer hızlı bir SSD'iniz var ise hızlı tarama yapıyormuş gibi görünmesi doğaldır.

Eki Görüntüle 1758215
Sıkıntı yok hocam crack dosyalarında bazı setup.exe ler fazla kullanıyor sistemi. Kendimde şahsen yaşadım sorun yok.

Hayır dosya yüklerken disk kullanması gayet normal. Tabii virüslü olabilir orası ayrı konu.

Hocam disk kullanımının fazla olması doğaldır. Hocam bir de Kaspersky'ın hızlı tarıyormuş gibi görünüyor fakat bu bir tık disk hızınıza bağlıdır eğer hızlı bir SSD'iniz var ise hızlı tarama yapıyormuş gibi görünmesi doğaldır.

Hocam sorun disk kullanımı değil o kısım direkt sorunlu onunla alakalı konu açtım. Buradaki sorun RAM kullanımı ve açılan CMD işlemleri ve magic.exe vs.

Hocam büyük ihtimal FitGirl repacktan indiriyorsunuz. Bildiğim kadarıyla FitGirl virüslü değil.

Evet oradan indiriyorum. İçimi rahatlattın teşekkürler.

Sıkıntı yok hocam crack dosyalarında bazı setup.exeler fazla kullanıyor sistemi. Kendimde şahsen yaşadım sorun yok.

Tamamdır teşekkürler herkese.

Adam (evet, adam) exe'sine o ismi uygun görmüş. Sizce zararlı yayacak biri sağa sola böyle duyurur mu yoksa kacinmaya mi çalışır?
Zamanında bir crack yüklerken bilgisayarıma virüs bulaştığında simgesi kalpti ve değişik bir ismi vardı. Ne olacağı belli olmuyor. Tekrardan yardımın ve yardımınız için teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı