Görev yöneticisindeki QMEmulatorService nedir?

jrurahera

Decapat
Yer
İstanbul
1665261656404.png

Görev yöneticisinde bu var. Nedir?

PUBG yüklü hemen sileyim bunası bir şey hocam ya virüs gibi baksana korktum.

Aynen ya sileceğim şimdi.

Her şeye virüs deyip geçmeyin GameLoop emulatorunun çalışması için gerekli bir hizmet olabilir hizmeti services.mscden otomatik değil de elle yapıp emulatoru açarken elle manuel olarak açabilirsiniz. Diyelim ki VirusTotal dosyanın kaynağını virüs olarak algıladı yine de her şey malware değildir false positive diye bir şey var sonuçta.

Her şeye virüs deyip geçmeyin GameLoop emulatorunun çalışması için gerekli bir hizmet olabilir hizmeti services. Mscden otomatik değil de elle yapıp emulatoru açarken elle manuel olarak açabilirsiniz. Diyelim ki VirusTotal dosyanın kaynağını virüs olarak algıladı yine de her şey malware değildir false positive diye bir şey var sonuçta.

Yani hocam sende haklısın şeyden virüs dedim Çince yazıyor ondan.

GameLoop Tencent'in bir uygulaması Tencent Çin merkezli bir firma Türkiye için çok dikkat çekmeyecek bir hizmeti çevireceklerini düşünmüyorum.

Bak bilmiyordum Çin merkezli bir firma olduğunu öğrenmiş oldum senden. Teşekkür ederim kral.

GameLoop silebilirsiniz. Ancak o hizmeti asla silmeyin. Çalışmamaya başlayabilir. Ayrıca otomatik yerine arkadaşın dediği gibi el ile seçin.

Yok zaten o hizmeti silmedim direk Denetim Masası'na girip sildim.

Yeni konular

Geri
Yukarı