Görev yöneticisindeki Windows işlemleri nedir?

Agresifrhyme

Hectopat
Merhaba bilgisayar biraz yavaş çalışıyordu görev yöneticisini açtım bu şekilde bir görev gördüm. Daha sonra kayboldu sonra Windows Update geldi. Bu nedir? Sıkıntılı bir durum var mıdır? Virüs bulaştıracak hiçbir şey yapmadım. Şu anda kasma geçti normal çalışıyor ama içime kurt düştü.

bu nedir.png

Sağ tıklayıp özelikler yapıp SS atarsanız yardımcı olurum.

Hocam galiba tam adı bu "Microsoft Windows kötü amaçlı yazılımları temizleme aracı" şu anda dediğim gibi görev yöneticisinde yok sistem gayet iyi çalışıyor eskisi gibi zaten o yok olduktan sonra Windows Update gelmişti görev çubuğuna şu an Update'ide yükledim yaptım gayet iyi gibi ama merak ettim bu nedir acaba diye ama internette de düzgün bir bilgi bulamadım.

Hocam galiba tam adı bu "Microsoft Windows kötü amaçlı yazılımları temizleme aracı" şu anda dediğim gibi görev yöneticisinde yok sistem gayet iyi çalışıyor eskisi gibi zaten o yok olduktan sonra Windows Update gelmişti görev çubuğuna şu an Update'IDE yükledim yaptım gayet iyi gibi ama merak ettim bu nedir acaba diye ama internette de düzgün bir bilgi bulamadım.

Hocam özelikler yapıp imzalar kısmında Windows'un imzası varsa temizidir zaten virüs vs. değildir problem etmeyin.

Geri
Yukarı