Görsel İletişim Tasarımı için Laptop Önerisi

isleremirhan

Hectopat
Arkadaşlar bu sene Görsel İletişim Tasarımı bölümünü kazandım. Kısacası laptop almam lazım. Bütçem 4500-6000 arası ama ne kadar ucuz olursa daha iyi olur tabii :D Bana İllustrator, After Effects, Premier Pro vs. gibi programları rahat çalıştırabilecek ve aynı zamanda GTA 5, FIFA 20 gibi orta düzey oyunları oynatabilecek (medium) laptop önerir misiniz?

MSI candır. Ben kullanıyorum 1 yıldır bunun bir düşük modelini. Aşırı memnunum.
Cihaz özelliklerine gelince ben bu cihazla yapmadığım şeyi bırakmadım. Kod da yazdım Render da aldım. Çatır çatır oyun da oynadım hiç yarı yolda bırakmadı. Üstüne bir de Yüksek hıza sahip bir SSD alırsan çok uzun süre hiç sorun yaratmadan seni taşıyabileceğinden emin olabilirsin.
Bir detay daha benim ekranım fabrika çıkışı 60HZ ama Custom Resolution Utility ile 95HZ'ye yükseltebildim. MSI markasının paneli de gayet güzel.

Edit: Benim cihazda 2 arka 1 sağ 1 sol olmak üzere 4 tane hava çıkışı var bu cihazda sadece 2 tane hava tahliyesi görünüyor. Bu durumun ısınmaya etkisini bilmiyorum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı