Görseldeki köpeğin cinsi nedir?

UmutBey0

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, sanayi de baktigim 2 kopek var. Biri kayboldu digeri de surekli buyuk kopeklerin yanina gidiyor, getiriyorum gene gidiyor, merak ettim, cinsi nedir?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210228-235312.png
    Screenshot_20210228-235312.png
    672,3 KB · Görüntüleme: 108
Son düzenleyen: Moderatör:
Kangal kırması sanırım aynısının beyazı bizim eski mahallede sokakta vardı ama patileri daha küçüktü açıkçası yemek veriyordum ısırıyordu yavrucak özledim şimdi. 😌

Kangal kırması sanırım aynısının beyazı bizim eski mahallede sokakta vardı ama patileri daha küçüktü açıkçası yemek veriyordum ısırıyordu yavrucak özledim şimdi. 😌
Teşekkürler,ama bulunduğu yer cok ters yer bulvar ablası da kayıp.Araba vurcak gibi hissediyorum,eski yerine getiriyom,annesi orda acaba ondan mi gidiyo ama sütten kesilmiş üzülüyorum ya zaten köpegimi kaybettim şubatin 2 sinde
Yarin okuldan sonra fotoatcam eski evleri ve simdiki yerinj fln.

Teşekkürler,ama bulunduğu yer cok ters yer bulvar ablası da kayıp.Araba vurcak gibi hissediyorum,eski yerine getiriyom,annesi orda acaba ondan mi gidiyo ama sütten kesilmiş üzülüyorum ya zaten köpegimi kaybettim şubatin 2 sinde
Öncelikle geçmiş olsun.Ben çevreme iyice bir sorayım soruşturayım hangi ırk olduğuna dair bir sonuca varabilirsem yazarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı