Görüntü gelmiyor ve fan sesi çok yüksek

Mümkünse kullandığın şeye göre (VGA/HDMI...) görüntü kablosunu değiştir. Eğer ki olmazsa bilgisayarında 1'den fazla RAM varsa yerlerini değiştirmeyi dene, RAM'leri tek tek çalıştırmayı dene, En son olarak bios pilini çıkartıp 5 dakika bilgisayarı kapalı olacak şekilde beklet.

Bütün fanlar erken başlıyor ve görüntü de gelmiyor. Çok büyük bir gürültü var. Sebebi nedir?

Bilgisayar tuşuna bastığınız an çok yüksek sesle bilgisayar çalışıyor ve görüntü gelmiyor doğru anladım. Bilgisayarınızda başlangıçta ses veren buzzer var mı? Bip sesi çıkarması lazım. Maalesef ki aynı sorun 1 ay önce başıma geldi. Bende bip sesi vardı. 1 uzun 2 kısa. Ekran kartımın GPU'su yanmıştı. Umarım sizinki öyle bir şey değildir.

Bilgisayar tuşuna bastığınız an çok yüksek sesle bilgisayar çalışıyor ve görüntü gelmiyor doğru anladım. Bilgisayarınızda başlangıçta ses veren buzzer var mı? Bip sesi çıkarması lazım. Maalesef ki aynı sorun 1 ay önce başıma geldi. Bende bip sesi vardı. 1 uzun 2 kısa. Ekran kartımın GPU'su yanmıştı. Umarım sizinki öyle bir şey değildir.

Hayır fana bir şey sürtünüyormuş gibi aam hiçbirşeyde yok
Fana sürtünüyormuş gibi derken sert bir ses gibi
Ayrca olmadı BIOS pilini bulamadım muhtemelen çıkarmam gerekecek ve beni çok uğraştıracak RAM işini yapabildim ama olmadı yarın sabah bakarım teşekkürler herkese

Son düzenleme:

Geri
Yukarı