Görüntü kalitesi düşüyor

wewe12212

Decapat
Daha fazla  
Çözünürlük düşmesi arkadaşlar. Bir dahili monitör taktım bilgisayara bazı ayarlamalar yaptım ve geri çıkardım ve kalite bayağı bir düştü ama sadece penceredeki kaliteler düşüyor sadece penceredekiler düşüyor hani bilgisayarın genel görünümünde yok ama pencerelerde kalite çok düşük. Nedendir?

1699981574734.png

Çözünürlük düşmesi arkadaşlar. Bir dahili monitör taktım bilgisayara bazı ayarlamalar yaptım ve geri çıkardım ve kalite bayağı bir düştü ama sadece penceredeki kaliteler düşüyor sadece penceredekiler düşüyor hani bilgisayarın genel görünümünde yok ama pencerelerde kalite çok düşük. Nedendir?

Eki Görüntüle 2014814

Oturumu aç kapa yapar mısın?

Oturumu aç kapa yapar mısın?
Tamam Deneyeyim hocam

Tamam Deneyeyim hocam

1699982045228.png

Bu bu çözünürlüğe düştü ben önce bir monitör taktım Flatron düşük kaliteli o yüzden olabilir mi sonra çıkarttım yani birinci monitör olarak ayarladım o Flatron'u ve kalite düşük geldi şimdi oturma açıp kapatınca düşük geliyor fakat Flatron'u nasıl engelleyeceğim o monitörü

Bu bu çözünürlüğe düştü ben önce bir monitör taktım Flatron düşük kaliteli o yüzden olabilir mi sonra çıkarttım yani birinci monitör olarak ayarladım o Flatron'u ve kalite düşük geldi şimdi oturma açıp kapatınca düşük geliyor fakat Flatron'u nasıl engelleyeceğim o monitörü.

Şu yazıdan hiçbir şey anlamadım.
Eğer çözünürlük düştüyse arttırın, ardından;

1699982433811.png

bunu istediğiniz seviyeye getirin.

Yeni konular

Geri
Yukarı