Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti hatası AMD

standartT

Decapat
Arkadaşlar selam, dün 2. el bir MSI RX 580 Armor ekran kartı aldım. PC'yi formatlayıp driverı kurdum. 10 15 dk sonra hiçbir işlem yapmazken veya oyunlara girmeye çalıştığımda bu hatayı alıyorum. Ekran 3 5 kez gidip geliyor sonra PC mavi ekrana düşüyor bazen de mavi ekrana düşmeden fotoğraftaki hatayı veriyor. Daha önce AMD kullanmadığım için bilmiyorum pek AMD'nin sitesinden son sürümü indiriyorum. "Radeon Software Adrenalin 2020 Edition" bunu nasıl düzeltebilirim?

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    9,6 KB · Görüntüleme: 122
Windows'u güvenli mod ile başlat. DDU programıyla eski sürücülerini temiz bir şekilde sil. Daha sonra attığım bu sürümü yükleyip tekrar test et. DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi - Technopat Sosyal

Arkadaşlar selam, dün 2. el bir MSI RX 580 Armor ekran kartı aldım. PC'yi formatlayıp driverı kurdum. 10 15 dk sonra hiçbir işlem yapmazken veya oyunlara girmeye çalıştığımda bu hatayı alıyorum. Ekran 3 5 kez gidip geliyor sonra PC mavi ekrana düşüyor bazen de mavi ekrana düşmeden fotoğraftaki hatayı veriyor. Daha önce AMD kullanmadığım için bilmiyorum pek AMD'nin sitesinden son sürümü indiriyorum. "Radeon Software Adrenalin 2020 Edition" bunu nasıl düzeltebilirim?
Aldığınız kart problemli boşuna uğraşmayın.

2.el aldığın adam kartın sağlam çalıştığına dair kanıt sundu mu sana? Yoksa "abi bu görüntü veriyor yhaa, alıyorum ben bunu" mu dedin?

PC'de takılıydı kart zaten stres testi falan yaptım gayet stabil çalışıyordu kart.

Windows'u güvenli mod ile başlat. DDU programıyla eski sürücülerini temiz bir şekilde sil. Daha sonra attığım bu sürümü yükleyip tekrar test et. DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi - Technopat Sosyal

Hemen deneyip sonucu yazacağım, teşekkür ederim ilginiz için.

DDU ile ekran kartını seçip AMD driverlarını kaldırdım. Linkini verdiğiniz sürümü kurup tekrar oyuna girmeyi denedim ve tekrar aynı hatayı aldım. İşlemcim Intel I5-6402P bunun içindeki grafik sürücüsüyle bir alakası olabilir mi?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı