Çözüldü Göz yiyen canavarın olduğu film nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Osmanha

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir film vardı adını unuttum. İsmi lazım. İzlemek istiyorum. Bulursanız yardımcı olur musunuz?
Hatırladıklarım: Filme bir ev mi okul mu ne vardı. Buraya bomba mı ne düşmüş ama bir şey olmuş ve oradakiler ölmemiş. Bir ailemi okul mu neydi. Orada zaman tekrarlanıp duruyordu. Çocuk var bir tane, ana karakter, burayı buluyordu. Orada kalıyor falan. Bir canavar mı ne varmış, göz yiyormuş. Lunaparka falan gidiyorlardı kaçıp. Bir kadın mı ne vardı kargaya dönüşüyordu. Çocuklara şans veriyordu canavar. Hatırladıklarım bunlar.

Son düzenleme:
Arkadaşlar bir film vardı adını unuttum. İsmi lazım. İzlemek istiyorum. Bulursanız yardımcı olur musunuz?
Hatırladıklarım: Filme bir ev mi okul mu ne vardı. Buraya bomba mı ne düşmüş ama bir şey olmuş ve oradakiler ölmemiş. Bir ailemi okul mu neydi. Orada zaman tekrarlanıp duruyordu. Çocuk var bir tane, ana karakter, burayı buluyordu. Orada kalıyor falan. Bir canavar mı ne varmış, göz yiyormuş. Lunaparka falan gidiyorlardı kaçıp. Hatırladıklarım bunlar.
Coraline mi diyorsun

Geri
Yukarı