Göz yorgunluğu

serkanxgod

Hectopat
Göz yorgunluğundan dolayı FPS oyunlarında sıkıntı çeken oldu mu aranızda? Valorant'ta adamları falan bulanık görüyorum. Gözüm kayıyor.

Damla kullanmanız gerek. Gözünüz fazla kurudur. Belki numaranız artmış olabilir.

Mavi ışığın etkisini azaltan gözlükler var. Onlardan alırsanız ekrana bakmaktan kaynaklanan göz yorgunluğunu azaltabilir.

Hocam sabahladığınız için olabilir mi?

İyi bir uyku derdinize deva olabilir.

Sabahlama yok ama pandeminin ilk zamanları globale kasmıştım çok fazla oyun oynuyordum dersler başlayınca zaten 8.30'dan 2'ye kadar falan derse giriyordum sonra oyun oynuyordum ama nisanda falan saldım bilgisayarı gene haftada 2 gün falan oynuyorum ama sabahlamıyorum ders çalışıyorum telefona falanda bakıyorum. Ayrıca 1 hafta önce göz doktoruna gittim 0.75 miyop çıktı gözlük aldırdı onu takmaya başladım yeni.

O da fayda sağlayabilir. Sonuçta aynı görevi görüyor. Ek olarak ekranda hafif sararma oluyor. Bu durum rahatsız etmiyorsa yapılabilir.
Zaten sarı ışık ve sarı ekran gözlerimi rahatlatıyor o yüzden benim için sıkıntı yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…