Gözcü 3.8

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Uygulama açık kaynak olmadıktan sonra C#'a geçmenin artısı nedir Eray hocam? Aynı işlevleri görmüyorlar mı? Ayrıca ek uğraş oluyor yeni dile geçmek.

Uygulama açık kaynak olmadıktan sonra C#'a geçmenin artısı nedir eray hocam? Aynı işlevleri görmüyorlar mı? Ayrıca ek uğraş oluyor yeni dile geçmek.

Hocam VB'ye göre C# dili daha işlevsel ve daha verimli bir dil. Bunun artıları saymakla bitmez. En kısadan VB sürümü 70 MB RAM kullanırken, C# sürümü 17 - 18 MB arası RAM kullanıyor.

Hocam Vb'ye göre C# dili daha işlevsel ve daha verimli bir dil. Bunun artıları saymakla bitmez. En kısadan vb sürümü 70 MB RAM kullanırken, C# sürümü 17 - 18 MB arası RAM kullanıyor.

Hocam bir isteğim olacak. Bilgisayardaki programları görebileceğimiz ve kaldırabileceğimiz bir sayfa ekler misiniz? Programlar .html biçiminde listeleme özelliğide olabilir.

Hocam bir isteğim olacak. Bilgisayardaki programları görebileceğimiz ve kaldırabileceğimiz bir sayfa ekler misiniz? Programlar .html biçiminde listeleme özelliğide olabilir.

Gösterme yapılır. Ancak kaldırma işlemini koyarsam program sınıfının dışına çıkıyor. Program sistem analiz ve tarama yazılımı.

İfadeler: YFK
Gösterme yapılır. Ancak kaldırma işlemini koyarsam program sınıfının dışına çıkıyor. Program sistem analiz ve tarama yazılımı.

Teşekkürler hocam. Yani istediğim sayfayı ekleyecek misiniz?

Hocam Türkçe dil desteği olmayan bir programınız var mı?

Şu aralar küçük bir oyun / program çevirmek istiyorum ama bulamıyorum. Bulduklarımın dil dosyasına erişemiyorum.

Hocam Türkçe dil desteği olmayan bir programınız var mı?

Şu aralar küçük bir oyun / program çevirmek istiyorum ama bulamıyorum. Bulduklarımın dil dosyasına erişemiyorum.

Genel olarak birincil dil Türkçe yapıyorum. Sonra İngilizce ekliyorum veya daha fazla istek olursa Rusça ve Almanca ekliyorum.

İfadeler: YFK
Genel olarak birincil dil Türkçe yapıyorum. Sonra İngilizce ekliyorum veya daha fazla istek olursa Rusça ve Almanca ekliyorum.

Peki neden Gözcü programında Rusça ve Almanca desteği yok? Gözcü çıktığından beri programla çok ilgileniyorsunuz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…