Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Orayı silersen çalışmaz Uygun şekilde ayarlarsan oluyor ama

Daha farklı bir algoritma yazmam gerekiyor demek ki.

Kesinlikle kodları paylaşma gibi bir durum söz konusu bile değil hocam, merak etmeyin

Hocam herkes kendini geliştirmek için baksa kodlara paylaşırım zaten. Ancak programı kopyalıyorlar. Geçmişte başıma kaç defa geldi siz biliyorsunuz.

Daha farklı bir algoritma yazmam gerekiyor demek ki.
Bence değiştirmeye gerek var mı bilmiyorum Zaten normal kullanıcılar Windows 10 haricinde kullanamayacak. Ama farklısını da yazabilirsin hatta tamamen sisteme bağlı şekilde ayarlayabilsen iyi olur hiç kullanılmasın diyorsan.

Hocam herkes kendini geliştirmek için baksa kodlara paylaşırım zaten. Ancak programı kopyalıyorlar. Geçmişte başıma kaç defa geldi siz biliyorsunuz.
Yapma, yanarız

Birkaç fotoğrafta seçme kısımlarında beyaz pencereler mevcut. Bence hafif koyu bir mor veya mavi tercih edilebilir o alanlarda.

Elinize sağlık hocam sayenizde sürekli daha iyi bir hale geliyor. Merak ettim yapmanız ne kadar sürdü acaba?

Hocam zaten kalsın o zaman. Bazı arkadaşlar eski sürümde bakmak istiyor. Windows 8.1'de falan.

Elinize sağlık hocam sayenizde sürekli daha iyi bir hale geliyor. Merak ettim yapmanız ne kadar sürdü acaba?

Program 1 yıldır geliştiriliyor. Bu sürüm en kusursuz olanı.

@24099 bu arada o resim tekrarlama olayını çözdüm hocam. Küçük bir hata oluşmuş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…