Gözlerimde astigmat varmış

Çift ekranlı istede çalıştım hocam :D bir şey fark etmedi. Dün doktora gittim göz tansiyonun çok yükselmiş dediler, ne demek tam bilmiyorum. Tıbbi tanımla konuştukları için pek anlamadım. Örnek veriyorum, bilgisayara hiç bakmadım bugün diyelim, telefonla ilgilendim yine ağrı oluyor. Telefonu bırakmak zorunda kalıyorum elimden.
Çift ekranlı sürekli odak değişimin yetmediyse diyecektim göz tansiyonu dedin, göz içi sıvısının basıncının yüksek olması - şeker hastalığına kadar yolu var. Bu konuda araştırma yapıp diyetini değiştirmen, kafeinli içecek tüketimini azaltman ve hayatına biraz hareket katmalısın.

Çift ekranlı istede çalıştım hocam :D bir şey fark etmedi. Dün doktora gittim göz tansiyonun çok yükselmiş dediler, ne demek tam bilmiyorum. Tıbbi tanımla konuştukları için pek anlamadım. Örnek veriyorum, bilgisayara hiç bakmadım bugün diyelim, telefonla ilgilendim yine ağrı oluyor. Telefonu bırakmak zorunda kalıyorum elimden.
Senin sorunun astigmattan ziyade göz tansiyonuyla alakalı duruyor yerinde olsam çok iyi bir göz doktoruna çıkardım.

Geri
Yukarı