Gözlük Camı Önerisi

1372653

Decipat
Makaleler
5
Daha fazla  
Daha yeni miyop oldum, gözlük camları konusunda hiçbir şey bilmiyorum, bana bilmem gereken bilgileri söyler misiniz? Mesela hangi markaların iyi olduğu, gözlük camı seçerken dikkat etmem gerekenler gibi gibi... Bir sürü markadan bir sürü model var ve bu yüzden kafam karıştı, seçerken güzel bir gözlük camı seçmek isterim.

Yalnızca çerçeve senin seçimine bağlı reçetende ne yazıyorsa o camı alabilirsin. Ekstra Polarize filtre ve mavi ışık kıran film ekleniyor diye biliyorum.

Atasoy Optik'ten alın. Gerçekten harika optik!
Bide üstüne BlueCut isimli bilgisayar ışın kaplama yapın.
Gözlük markası olarak Optelli öneririm.

Atasoy Optik'ten alın. Gerçekten harika optik!
Bide üstüne BlueCut isimli bilgisayar ışın kaplama yapın.
Gözlük markası olarak Optelli öneririm.
Atasoy Optik hangi gözlük camı markasını satıyor? Bildiğim bazı Essilor, Zeiss, Hoya gibi iyi gözlük camı markaları var, özellikle Zeiss markasıyla zaten yaptığı kaliteli kamera lensleri ile bildiğim bir firma.

Atasoy Optik hangi gözlük camı markasını satıyor? Bildiğim bazı Essilor, Zeiss, Hoya gibi iyi gözlük camı markları var, özellikle Zeiss markasıyla zaten yaptığı kaliteli kamera lensleri ile bildiğim bir firma.

Hocam camı bilmiyorum ama eskiden Kaan Optik'e giderdim. Camları Atasoy'dan çok çok kötüydü. Casper'dan MSI'ya geçiş oldu Atasoy :D

Doktorunuza sormanız daha iyi olur.
Doktorlar bu konu hakkında detaylı hiçbir şey bilmiyor, ben biraz daha detaylı bilgi istiyorum, gözlük camı markalarını felan araştırmak onların işi değil zaten.
Konu kapanabilir, gözlüğümü aldım, yavaş yavaş alışmaya çalışıyorum, ilk kez gözlük takıyorum.

Son düzenleme:
Doktorlar bu konu hakkında detaylı hiçbir şey bilmiyor, ben biraz daha detaylı bilgi istiyorum, gözlük camı markalarını felan araştırmak onların işi değil zaten.
Konu kapanabilir, gözlüğümü aldım, yavaş yavaş alışmaya çalışıyorum, ilk kez gözlük takıyorum.
Gözlüğü nereden aldın? Atasun mu? Ben de alacağım dikkat etmem gereken bir şey var mı? Ben dinlendirici gözlük alacağım.

Gözlüğü nereden aldın? Atasun mu? Ben de alacağım dikkat etmem gereken bir şey var mı? Ben dinlendirici gözlük alacağım.
Bizim evin orada bir optikçi vardı oradan aldık, bir sürü değişik marka ve değişik çeşit gözlük kaplamaları var.

Çerçeve konusuna kafayı çok takmanıza gerek yok ucuz bir tane alın geçin.

Önemli olan mercek, ben Esilor'un Crizer kaplamalı serisiniden almıştım, markadan markaya kalite ne kadar değişir bilmem ama internette en iyi gözlük marklarının Esilor, Zeiss ve Hoya olduğu yazıyor.

Bence Atasun gibi yerlerden almayın, büyük ihtimal anlaştığı firmaların malını öve öve bitiremeyecekler, böyle büyük yerlerden almayın bence.

Bizim evin orada bir optikçi vardı oradan aldık, bir sürü değişik marka ve değişik çeşit gözlük kaplamaları var.

Çerçeve konusuna kafayı çok takmanıza gerek yok ucuz bir tane alın geçin.

Önemli olan mercek, ben Esilor'un Crizer kaplamalı serisiniden almıştım, markadan markaya kalite ne kadar değişir bilmem ama internette en iyi gözlük marklarının Esilor, Zeiss ve Hoya olduğu yazıyor.
Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı