Gözlük takmak göz numarasını büyütür mü?

said7219

Picopat
Daha fazla  
Gözlüğü sürekli olarak takarsam göz numaram büyür mü? Arada bir takıyorum netleştirme 1.50 uzak 0.7 demişti. Arada bir gözlüğü kullanıyorum ama çevremdeki insanlar gözlük kullanmaya başladıktan sonra numaraların büyüdüğünü söyledi. Yani gözlüksüz daha kötü gördüğünü, böyle bir durum söz konusu mu?(yaş 15)

Yanlış bilgi
Gözlüğü sürekli olarak takarsam göz numaram büyür mü? Arada bir takıyorum netleştirme 1.50 uzak 0.7 demişti. Arada bir gözlüğü kullanıyorum ama çevremdeki insanlar gözlük kullanmaya başladıktan sonra numaraların büyüdüğünü söyledi. Yani gözlüksüz daha kötü gördüğünü, böyle bir durum söz konusu mu?(yaş 15)

Miyop hastası olan birinin göz numarası büyür ama gözlük takmazsa daha hızlı büyür gözlük takarsa belirli bir yaşa kadar daha yavaş ve daha az büyür ve yiyecek ama onu yavaşlatmak veya hızlandırmak sana bağlı.

Gözlük taksanda büyüyor takmasan da büyüyor

Geri
Yukarı