Gözlüklü biri için kulaklık tavsiyesi

Resul1780

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar gözlük kullanıyorum. Daha önce A101'den 30 TL'ye kulak üstü kulaklık almıştım lakin 5 dk süre içinde kulaklarımı ağrıttığı için iade ettim. Sizden kulağımı ağrıtmayacak bir kulak üstü kulaklık önerisi istiyorum. Ya da kulak içi mi almalıyım?

Rampage Sn r9 kullanıyorum. Sesi bana göre iyi. Ama sadece bilgisayar başında kullanmanı tavsiye ederim. Eğer öyle kullanacaksın. Ben de gözlük takıyorum ilk rahatsız etti sonra alıştım.

Kulak üstü kulaklık uzun süreli kullanımda kulak üstlerini ağrıtıyor evet. Kulak içi kulaklık böyle bir sorun olmuyor ama kulak üstü gibi kaliteli olmuyor. Tercih sizin ben kulak üstünden kulak içine geçtim. Kulaklarımın üstü artık ağrımıyor fakat aynı ses kalitesi değil tabi.
Aldığım ve beğendiğim kulaklık:

Bence bunu seçmek daha iyi:
Daha rahat ve sub+midbass daha iyi deniliyor sizin önerdiğinizden. Ama sizin önerdiğiniz de iyidir.

Ben de gözlük kullanıyorum. Bloody G500 kullanıyorum herhangi bir ağrıtma sıkma terlemesi yok hocam.

Dostum bütçeni belirtirsen bir kaç tavsiyede bulunabilirim. Benim elimde KZ ZSX Terminator var ve şuan kullanmıyorum. (2 hafta kullandım) Tüm kulak uçlarıyla ve kutusuyla satabilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…