Gözüm kanlanıyor

Zaten monitör ile benim aramda en az 60 cm var normal standartlarda 45 cm olması gerekiyor.

Bir taktik var mı köz kanamasını geçirecek gözüm ciddi acıyor.

Göz doktoruna git bence. Benim akrabam da benzer şeyler yaşıyordu, göz doktoruna gitti. Uzun süre telefon ve bilgisayar ekranına bakmaktan kaynaklanan bir göz rahatsızlığı oluşmuş meğer. Damla falan kullandı sonra.

Göz doktoruna git bence. Benim akrabam da benzer şeyler yaşıyordu, göz doktoruna gitti. Uzun süre telefon ve bilgisayar ekranına bakmaktan kaynaklanan bir göz rahatsızlığı oluşmuş meğer. Damla falan kullandı sonra.
Hocam akrabanız duzeldi mi bende karantina sürecinde biraz fazla bulundum tam 6 aydir ne pc ne telefon hiç birine bakamıyorum. 5 dakika içinde acayip yoruluyor ve saçma bir ağrımsi birşey oluyor. Kaç doktora hastaneye gittim. Tahmin edilemez 😩

Hocam akrabanız duzeldi mi bende karantina sürecinde biraz fazla bulundum tam 6 aydir ne PC ne telefon hiçbirine bakamıyorum. 5 dakika içinde acayip yoruluyor ve saçma bir ağrımsi bir şey oluyor. Kaç doktora hastaneye gittim. Tahmin edilemez 😩

Düzeldi (ya da damlayı kullandıktan sonra rahatlıyordu.) diye hatırlıyorum ama yine uzun süre telefona ve bilgisayara bakmaya başladığı için bu sefer başka rahatsızlıklar yaşamaya başladı. Bir süredir bakmıyor daha iyi hissediyor kendini.

Geri
Yukarı