Gözün acıması ve ağrıması problem teşkil eder mi?

Faik_Kygsz

Picopat
Daha fazla  
Gözüm dün acıdı ve ağrıdı.
Sebebi dün ben saat 12'ye kadar kardeşlerim dizisini izlicektim, saat 10'da çağırdı ve iş verdi 4 saate yaptım ve tavandaki lamba sürekli yandı ve ekrandan lambanın yansıması ve parlaklığı gözüküyordu. 3-4 saat sonrasında gözüm ağırdı ve acımaya başladı ve uykuluydum, sebebi nedir?

Bir şey olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de aynı sorun var doktora gittim bana enfeksiyon kapmış dedi.
Bendeki daha dün oldu sabahtan belli pc başındaydım normalde 12 ye kadar falan dururum ama bu sefer 4 saat aynı şeye baka baka yapa yapa yoruldum ve bir youtuber şey demişti 3-4 saat canlı yayın yaparken spot ışıkları gözümü acıtıyor demişti ve dediğim gibi laptopdan tavandaki ışık yansıyor ve ben onu görüyorum bu yüzdende olmuştur ve uyku uykulu yaptım.

Bendeki daha dün oldu sabahtan belli pc başındaydım normalde 12 ye kadar falan dururum ama bu sefer 4 saat aynı şeye baka baka yapa yapa yoruldum ve bir youtuber şey demişti 3-4 saat canlı yayın yaparken spot ışıkları gözümü acıtıyor demişti ve dediğim gibi laptopdan tavandaki ışık yansıyor ve ben onu görüyorum bu yüzdende olmuştur ve uyku uykulu yaptım.
Yani gözününüz yorulmuş öyle ultra bilimsel bir açıklaması yok. Şimdi gözünüz iyiyse sıkıntı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı