Gözün bir kısmı görmemesi

Gözüm odaklandığın yer dışındaki yerleri görmüyor. Örneğin bir cümle olurken cümlenin ilk kelimesini görüyorum ama diğer kelimeler kararıyor, veya bir ampulun kenarına bakarken ampulun kendisi yok oluyor. Mesela elinle telefonu tutup ekrana bakarken elim kayboluyor. Şu an bunu bile zor yazıyorum klavyeyi göremiyorum. Ne yapmam gerek?
Hocam Göz migreni galiba

Benzer durumlar göz kuruluğunda çok sık meydana gelir.

Göz kuruluğu detaylarını araştırın benzer şartlar var ise eczane üzerinden 10-20TL'ye eczanedeki personel ile de danışarak göz yaşı damlası satın alın. Hiçbir zararı yoktur. Göz kuruluğu olan insanlar sıklıkla kullanmaktadır.

Ancak yine de burada ki yöntemleri uygulamadan mutlaka doktora danışın.

hepiniz dalga geçmişsiniz ama daha önce yaşayan oldu mu diye sordum. Keşke hep bir kusur bulmak yerine yardım etmeye çalışsanız

@chfumut Tıp alanında birisinde olan şey sen de farklı olabilir. Ateşin olduğunda sana farklı bana farklı ilaç verilebilir. Bu durumda da ne olduğunu doktordan başkası bilemez.

Hastaneye gitmek bu kadar zor olmamalı. Burada mesleği doktor olan birisi bile olsa seni görmeden bir şey diyemez. Google'den hastalık araştırmakla aynı kafa yaptığınız. Kusur bulmak değil yaptığınız hatanın farkına varmanızı sağlamaya çalışıyoruz.

@chfumut Tıp alanında birisinde olan şey sen de farklı olabilir. Ateşin olduğunda sana farklı bana farklı ilaç verilebilir. Bu durumda da ne olduğunu doktordan başkası bilemez.

Hastaneye gitmek bu kadar zor olmamalı. Burada mesleği doktor olan birisi bile olsa seni görmeden bir şey diyemez. Google'den hastalık araştırmakla aynı kafa yaptığınız. Kusur bulmak değil yaptığınız hatanın farkına varmanızı sağlamaya çalışıyoruz.
Bulundupum yerde güvenilir doktor yok. Size yaşayan var mı diye sorumuştum. Ama şuan o geçti sol gözüm aşırı ağrıyor
O geçti sol gözüm ağrımaya başladı pff noluyor bana yavv

Geri
Yukarı