GOG'da bedava oyun koleksiyonları dağıtılıyor!

DTB

Kilopat
Makaleler
15
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Pentium 4 512Mb ram
Üsteki siteden hesap açın ve kaydolun, hesabınız varsa girin. (oturumu açık tut tiki açık kalsın.)
Bu yerden de bedava olan oyunları toplayın. Bilmeyenler için atıyorum bayağıdır bedava bu oyunlar. Oyunlar güzel, almanızı öneririm.

Dürüst olmak gerekirse 2022 yılında pekte oynanabilecek oyunlar değil. Daha 2005 oyunlarını modern bilgisayarlarımızda doğru düzgün oynayamıyoruz. Sürekli sorun çıkartıyorlar. Geçen gün Dark Messiah of Might & Magic satın aldım. Eskiden oynayamadığım bir oyundu, büyük hevesle başladım oyuna. Daha ilk 10 dakika da saçma sapan hatalarla boğuştum. Bir süre sonra pes edip bıraktım. Aynı şey Sacred Gold için de geçerli.

Dürüst olmak gerekirse 2022 yılında pekte oynanabilecek oyunlar değil. Daha 2005 oyunlarını modern bilgisayarlarımızda doğru düzgün oynayamıyoruz. Sürekli sorun çıkartıyorlar. Geçen gün Dark Messiah of Might & Magic satın aldım. Eskiden oynayamadığım bir oyundu, büyük hevesle başladım oyuna. Daha ilk 10 dakika da saçma sapan hatalarla boğuştum. Bir süre sonra pes edip bıraktım. Aynı şey Sacred Gold için de geçerli.
Bilgisayarda çoğu oyunu çalıştırabilirsin, oyunun fan kitlesi oyun için bir fixer benzeri bir şey yapmışsa sıkıntısız çalışıyor. Gta 3, vice city, sa mesela normalde çalışmıyor, githubdan bir tane fixer indiriyorsun sonra sıfır sıkıntı çalışmaya başlıyor. Sizin oyunlar için de yapıldığını düşünüyorum.

Geri
Yukarı