Gold Güvenilir mi ?

NvidiA.d

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Gold mağzasına gidip MSI laptop almayı düşünüyorum. Fakat herhangi bir sıkıntı çıkar mı ? Veya ürünü mağzasında yoksa internetten alışverişte sorun, sıkıntı çıkarırı mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gold mağzasına gidip MSI laptop almayı düşünüyorum. Fakat herhangi bir sıkıntı çıkar mı ? Veya ürünü mağzasında yoksa internetten alışverişte sorun, sıkıntı çıkarırı mı ?
Mağazası var mı? Varsa bence sorun çıkmaz. (Bence diyorum tam emin değilim yeni duydum ismini.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Gold çoğu mağazasını kapattı hatta kapanmadan önce zararına çok satış yaptı sonrasında internetten satışlarda ürün stokta olmadığı halde stokta varmış gibi gösterip satış yapmaya devam ettiler. E haliyle satın alan müşterilere 1-2 hafta içerisinde ürünü ya yolluyorlardı yada stokta yok deyip para iadesi yapıyorlardı. Şu an durumunu bilmiyorum ama ben olsam başka firmadan alışveriş yapardım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı