Goldmaster HP-51 İncelemesi

Teşekkürler paylaşımın için. Biz Recep Bey'in ilginç reklam girişimi nedeniyle HP-51 zede olarak birbirimize bu zor günlerde yardım etmeliyiz :)

Bu arada bi süredir kullanmış oldum ürünü. Hazır yazmışken genel tespitlerimi paylaşayım; ürün öncelikle malzeme kalitesi baya düşük. Üst taraftaki bant kısmında karton bir malzeme kullanılmış. Dokusu iyi bir his veriyor ama. Ses kalitesi fena değil. Sürücü sıkıntısı zaten muallakta. Bu arada kulağınıza iki hoparlör bağlanmışcasına sesleri dışarıya veriyor. Yoksa akşam vakti speaker olarak da kullanılabilir. Mic malesef 8-9 aylık kullanımdan sonra bozuldu. Biraz ucuz etin yahnisi oldu. Benim tespitlerim bu şekilde. Reklam değil, kullanıcı görüşü ;)

Evet felaket bir kulaklık. Yaklaşık 4 yıl kadar (07.02.2011) önce 80 tl ye aldım 2 yıldan fazla win7 driver bekledim, aldığıma alacağıma pişman oldum.
Bu paraya alınacak bir ürün değişmiş 5.1 e kapılıp aldım ama...
Bu arada sesi 2-3 oda uzaktanda duyuluyor. kulakta olmasına gerek yok :)
İnceleme yaparken biraz daha dikkatli olunması lazım bence bu paralar kolay kazanılmıyor alacak arkadaşlar hayırlı olsun yinede....

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı