Çözüldü Good Pizza Great Pizza Msvcr100.dll ve 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

unifying

Centipat
Daha fazla  
Good Pizza Great Pizza isimli bir oyunu açmaya çalışıyordum, ilk açışımda msvcr100.dll hatası verdi. Hatayı internete yazdım ve msvcr100.dll dosyasını indirip SysWOW64 ve System32 klasörüne attım, tekrar açmayı denediğimde "Uygulama düzgün olarak başlatılamadı (0xc000007b). Uygulamayı sonlandırmak için Tamam düğmesini tıklatın" hatası geldi. Sonrasında Technopat'ın:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videosunu izledim ama videoda kullanılan Process Monitor uygulaması da "Unable to load Process Monitor device driver: Belirtilen yordam bulunamadı" hatası veriyor. Ne yapmam gerektiğini veya neyin hatalı olduğunu anlatabilir misiniz?

Başka DLL dosyası atmış mıydınız System32 ve SysWOW64'e? Process Monitor raporu olsa daha net konuşurdum ama rapor alamadığınızı söylemişsiniz.
Evet bir de vcruntime140.dll dll sini atmıştım ikisine de. Raporu alamama sebebimi bilmiyorum sanırım bir driver eksikliği var.

Kaldırdım derken 2010 paketlerini sildiyseniz tekrar bu hatayı almanız normal.
Hmm ben 2015-2022 paketlerini yüklediğimde 2010 paketlerinde bulunanlar da gelir sanmıştım. 2010 paketlerini de yüklüyorum şu an tekrar.

2010 paketlerini indirdim ve şimdi de 0xc000007b hatası geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…