GoodByeDPI ve DNSCrypt GUI

Merhaba arkadaşlar bu programı her zamanki gibi yükledim ancak bilgisayarımda çalışmadı, nedenini biliyorsanız lütfen bana yardım edin. [email protected] adresim, sorunu bilen varsa lütfen bu adrese yazsın.

Merhaba.

Kullandığınız işletim sistemi ve 32/64 bit nedir?

Ayrıca goodbyedpi ZIP paketi içerisinde çok fazla dosya var. Siz hangisini çalıştırdınız?

Bu arada, malum ISS firmamız da her geçen gün yeni blokajlama yöntemleri geliştirmekte ve güncel bilgi olaydan iletişimden uzak tutmak için oldukça yoğun çalışmakta.

Bazı online dizi ve film siteleri bu programsız erişilemez hale geldi.

Bu program nasıl siliniyor ? Tüm servisleri durdurdum ama silerken dosya kullanımda hatası çıkıyor. Görev yöneticisinde de bir şey yok. Bilgisayarı kapatıp açıyorum yine kullanımda diyor.

1710061344745.png

Ben hiç yüklemedim. Alt dizindeki dosyayı çalıştırdım. Ve silme ihtiyacı da duymadım.
"Bas-Çalıştır" olarak kullandım exe'sini.

Bendi program dizini içinde şu şekilde dosyaları denediniz mi?

service_remove.cmd

Bu arada ben hiç GUI olarak kullanmadığımı farkettim. Direk komut satırından çalışanı kullanmışım. Bu GUI içinde 0.2.2 komut satırından çalışanın içindeki dosyayı deneyebilirsiniz ama sorunsuz silinebilmesi lazım

Silinmez ise Geek Uninstaller ve CCleaner gibi programlar ile register fazlalıklarını temizleyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Ben hiç yüklemedim. Alt dizindeki dosyayı çalıştırdım. Ve silme ihtiyacı da duymadım.
"Bas-Çalıştır" olarak kullandım exe'sini.

Bendi program dizini içinde şu şekilde dosyaları denediniz mi?

service_remove.cmd

Bu arada ben hiç GUI olarak kullanmadığımı farkettim. Direk komut satırından çalışanı kullanmışım. Bu GUI içinde 0.2.2 komut satırından çalışanın içindeki dosyayı deneyebilirsiniz ama sorunsuz silinebilmesi lazım

Silinmez ise Geek Uninstaller ve CCleaner gibi programlar ile register fazlalıklarını temizleyebilirsiniz.
Dosyayı masaüstüne attım, bilgisayarı yeniden başlattım ancak o şekilde oldu hocam.

Geri
Yukarı