Google asistan kendiliğinden açılıyor

Hasan1232

Picopat
Daha fazla  
Kulaklığım bozuktu ama hala daha sol taraftan ses geliyordu. Kulaklığı taktık video izliyordum ve birden Google asistan açıldı saati okumaya falan başladı, bir yandanda bazen ses kendiliğinden açılıyordu bu bir virüs müdür yoksa normal bir şey mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklığım bozuktu ama hala daha sol taraftan ses geliyordu. Kulaklığı taktık video izliyordum ve birden Google asistan açıldı saati okumaya falan başladı, bir yandanda bazen ses kendiliğinden açılıyordu bu bir virüs müdür yoksa normal bir şey mi?
Kulaklık dokunmatik özelliği/ butonu var mı?

Varsa dokunmatik/buton bozulmuştur, kendiliğinden basıyordur.

Yok hocam virüs filan değildir kulaklık eğer iyi değilse zamanla aşınıyor filan kulaklıkların birleştiği yerdeki kontrol kısmının düğmeleri basılı filan gibi sinyal gönderiyor. Google asistanı açmasının nedeni ise tuşlara uzunca basınca Google asistanı açan bir kısayol ekliyorlar sesinde arada açılması hareket esnasında yanlış sinyal gidiyor kulaklı tarafından.

Geri
Yukarı