Google Authenticator ile Technopat Sosyal'e giriş yapma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mehmetefed

Hectopat
Daha fazla  
Eski Samsung telefonumda Authenticator ile giriş yaptığım bütün siteler vs. kayıtlıydı fakat telefonum bozuldu ve şu anda kullandığım telefon iPhone. Uygulamayı yeni yükledim ve Google hesabımdan barkod tarayarak giriş yaptım ama sadece Google kodu var. Sosyal'e giriş süresi dolmuş, şimdi giriş yapma çalışırken Authenticator kodu istediği için giriş yapamıyorum. Nasıl düzeltebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Sizlere Google Authenticator kullanmanızı tavsiye etmem. Telefona sıfırlama vb. yaptığınız taktirde tüm kodlar gidiyor. Sırf bu yüzden Microsoft Authenticator kullanmaya başladım. Artık kodlarım Outlook hesabımda kalıcı olarak duruyor.

Sizlere Google Authenticator kullanmanızı tavsiye etmem. Telefona sıfırlama vb. yaptığınız taktirde tüm kodlar gidiyor. Sırf bu yüzden Microsoft Authenticator kullanmaya başladım. Artık kodlarım Outlook hesabımda kalıcı olarak duruyor.
Yedek kodlar bu yüzden var zaten, ben yedek kodlarımı fiziksel bir yerlere yedekledim. Telefonla ilgili bir sorun olursa yedek kodlar kurtarıyor.

Yedek kodlar bu yüzden var zaten, ben yedek kodlarımı fiziksel bir yerlere yedekledim. Telefonla ilgili bir sorun olursa yedek kodlar kurtarıyor.
Yedek kodları Google değil kullandığınız uygulama veriyor. Hepsini tek tek tutmak yerine bence dediğim uygulamaya geçin, işinizi riske atmayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı