"Google bazı şifrelerinizi internette buldu" uyarısı

Semih Poyraz

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Bugün bana Google tarafından bir mail geldi ve mailde "Bazı kayıtlı şifreleriniz internette bulundu" diye bir uyarı vardı. Forumdaki farklı bir konuyu da inceledim Have I Been Pwned: Check if your email has been compromised in a data breach böyle bir siteden bahsetmişler. Ben hangi şifremin hangi site tarafından sızdırıldığını öğrenebilir miyim?

sd.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Bugün bana Google tarafından bir mail geldi ve mailde "bazı kayıtlı şifreleriniz internette bulundu" diye bir uyarı vardı. Forumdaki farklı bir konuyu da inceledim Have I Been Pwned: Check if your email has been compromised in a data breach böyle bir siteden bahsetmişler. Ben hangi şifremin hangi site tarafından sızdırıldığını öğrenebilir miyim?

Eki Görüntüle 1905654

Hangi site olduğunu sanırım göremezsin. Ama kaç kere görüldüğüne bakabilirsin.

Merhaba arkadaşlar. Bugün bana Google tarafından bir mail geldi ve mailde "bazı kayıtlı şifreleriniz internette bulundu" diye bir uyarı vardı. Forumdaki farklı bir konuyu da inceledim Have I Been Pwned: Check if your email has been compromised in a data breach böyle bir siteden bahsetmişler. Ben hangi şifremin hangi site tarafından sızdırıldığını öğrenebilir miyim?

Eki Görüntüle 1905654

Birkaç hafta önce Google şifre yöneticisini güncellemişti, bununla alakası olsa gerek. Have i been pwned gibi çalışıyor temelinde. İçim rahat olsun diyorsanız şifrelerinizi güncel ve sağlam tutun, ben öyle yapıyorum içim rahat :)

Geri
Yukarı