Google Chrome 0xffffffff hatası

SnowBody6910

Decapat
Daha fazla  
Kardeşimin eski laptopunun Google Chrome'da sağ üstte güncelleme olduğu yazsa da güncellemeye çalışınca hata verip Google Chrome yükleme sayfasına yönlendiriyor. Chrome yükleyiciyi indirip açınca ise 0xffffffff hatası hatası veriyor. Standalone Setup'ı da denedim ama sonuç aynı Appdata/Local de bulunan Google klasörünü sildim ama bir şey değişmedi. Yardımcı olursanız sevinirim. Hatanın görselini ekliyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    3,6 KB · Görüntüleme: 36
Son düzenleyen: Moderatör:
Chrome sistemi şişirdiği gibi kendini de şişirmiş olmalı.
İlle de chrome diyorsan buyur.

Kardeşimin eski laptopunun Google Chrome'da sağ üstte güncelleme olduğu yazsa da güncellemeye çalışınca hata verip Google Chrome yükleme sayfasına yönlendiriyor. Chrome yükleyiciyi indirip açınca ise 0xffffffff hatası hatası veriyor. Standalone Setup'ı da denedim ama sonuç aynı Appdata/Local de bulunan Google klasörünü sildim ama bir şey değişmedi. Yardımcı olursanız sevinirim. Hatanın görselini ekliyorum.
Bir kaç yolu var:

1. Chromeyi yeniden yükleyin.

Bilgisayarınızda bazı dosyaların eksik olması mümkündür. Sorunu düzeltmek için şu adımları uygulayın:

1. Chrome'u silin.
2. Chrome'u tekrar indirin ve yeniden yüklemeyi deneyin.
Hata devam ederse:
Windows'da, bağımsız yükleyiciyi deneyin.

2. Bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Bilgisayarınızdaki güncelleme işlemi tamamlanmamış olabilir. Bilgisayarınızı yeniden başlatmayı ve tekrar Chrome'u güncellemeyi deneyin.

3. Kötü amaçlı yazılım olup olmadığını kontrol edin.

4. Chrome kullanmayın 😃😃

Chrome yerine hem sorunsuz hemde daha az RAM kullanan tarayıcı kullana bilirsiniz. Örneğin: Firefox ve ya Opera gibi

Eğer sorun çözülürse çözüm olarak işaretlemeniz rica olunur.
Hocam sorun çözüldümü?
Bir kaç yolu var:

1. Chromeyi yeniden yükleyin.

Bilgisayarınızda bazı dosyaların eksik olması mümkündür. Sorunu düzeltmek için şu adımları uygulayın:

1. Chrome'u silin.
2. Chrome'u tekrar indirin ve yeniden yüklemeyi deneyin.
Hata devam ederse:
Windows'da, bağımsız yükleyiciyi deneyin.

2. Bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Bilgisayarınızdaki güncelleme işlemi tamamlanmamış olabilir. Bilgisayarınızı yeniden başlatmayı ve tekrar Chrome'u güncellemeyi deneyin.

3. Kötü amaçlı yazılım olup olmadığını kontrol edin.
Virüsler ve ya Kötü amaçlı yazılımlar Chromeyi çalıştırmanıza engel olabilir.
Aşağıdaki Anti-Virüslerle tam tarama yapmanız önerilir.

Kaspersky İnternet Security

AVG Free Antivirus

MalwareBytes

ESET

(Bilgi: Hepsinin indirme linki orjinal sitelerinden alınmıştır.)

4. Farklı tarayıcı kullanın

Chrome yerine hem sorunsuz hemde daha az RAM kullanan tarayıcı kullana bilirsiniz. Örneğin: Firefox ve ya Opera gibi

Firefox

Opera

Brave

Eğer sorununuzu çözebildiyseniz çözüm olarak işaretlemeniz rica olunur.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı