Google Chrome arakaya atılan sekmenin arka plana geçmesi nasıl engellenir?

Bodyguard068

Hectopat
Daha fazla  
2 tane Google Chrome sekmesi açıp birtanesinin ekranı küçültüldüğü zaman, ikisinin aynı anda açık kalmasını nasıl sağlayabilirim? Tam ekran olan sekmeye tıklayınca küçültülmüş olan arka plana geçiyor, ekrandan çıkıyor. Bunu yapmanın yolu var mı?

Tam ekran olan sekmeye tıklanınca, ufaltılmış sekmenin kapanması ikisinin aynı anda ekranda kalması gerekiyor, bir konu için lazım. Nasıl yapacağım bunu?

Dosya Ekleri

• 16473846621148514429633590353422.jpg
    16473846621148514429633590353422.jpg
    65,6 KB · Görüntüleme: 58
Son düzenleyen: Moderatör:
Tam ekran olan sekmeye tıklanınca, ufaltılmış sekmenin kapanması ikisinin aynı anda ekranda kalması gerekiyor, bir konu için lazım. Nasıl yapacağım bunu?

Sekmeleri yan yana koyun. Birisini sol orta kenara çekin kendisi ekranın yarısını kapatacak zaten. Diğer sekmeyi de sağ ortaya dokundurun ekranın diğer yarısını o kaplayacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sekmeleri yan yana koyun. Birisini sol orta kenara çekin kendisi ekranın yarısını kapatacak zaten. Diğer sekmeyi de sağ ortaya dokundurun ekranın diğer yarısını o kaplayacak
Sekmeleri yan yana koyun. Birisini sol orta kenara çekin kendisi ekranın yarısını kapatacak zaten. Diğer sekmeyi de sağ ortaya dokundurun ekranın diğer yarısını o kaplayacak. bir

Sekmeleri yan yana koyun. Birisini sol orta kenara çekin kendisi ekranın yarısını kapatacak zaten. Diğer sekmeyi de sağ ortaya dokundurun ekranın diğer yarısını o kaplayacak.
birisi tam ekranken diğeri ufak kalmalı fotoğrafta göründüğü gibi,ama tam ekran olan sekmeye tıklayınca diğeri kayboluyor onu sabitlemenin yolunu arıyorum

Son düzenleme:
Öyle olmuyor maalesef. Oluyorsa da ben bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı