Çözüldü Google Chrome bazı siteler açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ozzyy123

Kilopat
Merhaba arkadaşlar. Bugün arkadaşımdan aldığım powersupplyı taktıktan sonra bilgisayarımı açtım. Facebooktan her gün oynadığım bir oyunu açmaya çalıştım fakat oyun açılmadı. Yani sayfa tam olarak yüklenemedi. Üstte verilen reklam resimleri tamamlanmadı butonlar tamamlanmadı sadece arka plan geldi. Bunun üstüne diğer oyunları denedim onlar gayet normal bir biçimde çalışıyorlardı ve bunun haricinde bazı sitelerde açılmıyor. Yüklenemeye başlıyor yada öyle görünüyor orda kalıyor. Bu arada sabah oyunu normal bir biçimde çalıştırabiliyordum. Aslında powersupply ile bir ilgisi olduğunu bende düşünmüyorum ama yinede belirteyim dedim. Buda resim :

Son düzenleyen: Moderatör:
Başka tarayıcıdan girmeyi deneyiniz. Oda olmazsa Adobe Flash Playerı güncelleyiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ramleri yeni çıkarıp taktım ve cpuz programında da ramler görünüyor bir problem yok. İnternet explorer dan oyun sorunsuz çalışıyor ama chrome daki sorun nedir anlayamadım. İnternet explorer yavş olmasa onu kullanırım ama çok yavaş.

Arkadaşım Adobe Flash Playerı güncellersen sorun ortadan kalkacaktır.

İnternet explorerdan girdikten sonra chrome'da da girmeye başladı. Sanırım düzeldi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı