Google Chrome Donma Sorunu

Knoxville

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle hepinize merhaba arkadaşlar geçenlerde Windows 8.1 den 10'a yükseltim bilgisayarımı fakat windows 10'a geçtigimden itibaren chrome çok fazla takılmaya başladı en fazla 30 dakikada bir 30 saniyelik takılmalar oluyor ve hiç bir işlem yapamıyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Doğrusu ben de Google Chrome'da çok donma yaşıyorum ama benimki açılırken oluyor. Çok sekme açılırsa veya ram kullanımı fazla ise normaldir ama keşke daha ayrıntılı anlatsaydınız.

Valla yeni gelen güncellemelerle Google Chrome şu an daha stabil ve daha hoş olmuş yeni sekme sayfaları. Ben Windows 10 64 bit kullanıyorum. Chrome da 64 bit olarak yüklü bilgisayarımda. 64 bit deneyebilirsiniz.

arkadaşın dediği gibi silip tekrar 64 bit olan versiyonunu yükledim donmalar azaldı ve donduğu zaman daha kısa bir sürede eski haline geliyor fakat dediğim gibi yinede donmalar devam ediyor. ram konusuna gelirsek 8 gb ram var ve 8.1 de 10 sekme açsam bile böyle bir sıkıntı olmuyordu.sonuç olarak daha aza indi fakat hala donmalar oluyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı