Google Chrome her açılışta reklam çıkıyor

JameKK

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bilgisayara yeni format attım ama bilgisayarı her açtığımda Google Chrome otomatik bir reklam açıyor. Trendyol, Hepsiburada vs gibi siteler bilgisayara internetten Spotify indirdim. O da kendi sitesinden. Bu sorunu çözemiyorum, yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildirim kısmında popup mı çıkıyor, Google'da reklam şeklinde yazılar mı? SS atabilir misin?

Bildirimleri kapat, AdBlock indir. Hala aynıysa AdwCleaner ile tarama yap. Yeni format attıysan muhtemelen reklam, ya da bildirim yüzünden.

Bildirim kısmında popup mı çıkıyor, Google'da reklam şeklinde yazılar mı? SS atabilir misin?

Bildirimleri kapat, AdBlock indir. Hala aynıysa AdwCleaner ile tarama yap. Yeni format attıysan muhtemelen reklam, ya da bildirim yüzünden.
1616058319867.png

örnekteki gibi bilgisayarı her açtığımda google otomatik bir açılıyor bu ve benzeri siteler çıkıyor karşıma.

bu resimdek
Bazı sitelere girerken "bildirimlere izin ver" seçeneği ne tıklamış olabilirsin, format ile düzelmez, Google ayarlarından yapman gerek.
indirilen bir program yapmaz mı çünkü formattan sonra bir problem yoktu,taki kardeşim program indirene kadar

Geri
Yukarı