Google Chrome oturum kapanıyor

Lucy19

Centipat
Daha fazla  
Merhaba,

Bilgisayar'ı kapattıktan sonra otomatik olarak Google Chrome oturumum kapanıyor. Ve her girişimde tekrar oturum açmak zorunda kalıyorum. Bu sorunun sebebi nedir? Çerezleri vs. temizledim, sürümü güncel. Aynı sorun Microsoft Edge'de mevcut.

Sol üsten YouTube sayfasındayken veya ana sayfadayken.

Simgesine basın sizde 1'inci resimdeki gibi tüm pencereler kapattığınızda verileri siler yazıyorsa 2'inci resimde altını cizdigim veri kaydetmesine izin ver e tıklayın ve sayfayı yenileyin.
1.resim:

2.resim

Başka bir yöntemde şöyle bir yol izliyoruz chrome://settings/content/siteData girip.
1'inci resimdeki gibi tikliyse 2'inci resimdeki gibi sitelerin cihazıma veri kaydetmesine izin vere tıklıyoruz ve yaptığınız işlem otomatik kayıt oluyor.
1.resim:

2.resim:

Dosya Ekleri

• 1700702802158.png
    110,3 KB · Görüntüleme: 62
  • 1700702892939.png
    13,9 KB · Görüntüleme: 62
  • 1700703400455.png
    27,1 KB · Görüntüleme: 47
Son düzenleme:
Hocam çok tesekkur ederim.
Sorun çözüldü.

Hocam merhaba dediğiniz ayarları bende yaptım fakat değişmedi. Şifre sıfırlama , chrome resetleme her seyi yaptım ama çözemedim farklı bir çözümünüz var mı ?

Hocam merhaba dediğiniz ayarları bende yaptım fakat değişmedi. Şifre sıfırlama, Chrome resetleme her seyi yaptım ama çözemedim farklı bir çözümünüz var mı?

Sil yükle yap olmadı format :/ başka bir şey aklıma gelmiyor maalesef diğer konularda belki bir cözüm vardır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…