Google Chrome sürekli ben robot değilim uyarısı veriyor

AT7

Kilopat
Makaleler
6
Evet dostlar. Bugün can sıkıcı bir durumla karşılaştım. Chrome her aramada robot doğrulması soruyor. DNS yok, VPN yok, çile çok. Yardımlarınızı bekliyorum. Internet Repair Malwery tarzı tüm yazılımları kullandım. Sonuç aynı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet dostlar. Bugün can sıkıcı bir durumla karşılaştım. Chrome her aramada robot doğrulması soruyor. DNS yok, VPN yok, çile çok. Yardımlarınızı bekliyorum. Internet repair malwery tarzı tüm yazılımları kullandım. Sonuç aynı.

Modem kaynaklı olabilir, modemi yeniden başlatın IP adresi değişsin sorun düzelebilir. Bir de tarayıcı geçmişini tüm zamanlar seçip silin.

Modem kaynaklı olabilir, modemi yeniden başlatın IP adresi değişsin sorun düzelebilir. Bir de tarayıcı geçmişini tüm zamanlar seçip silin.
Ah dostum ah! İnan hepsini denedim. Modemi resetledim. DNS ayarlarını disable konumuna çektim. Biraz önce gizli sekme moduna aldım arama kısmına yazıyorum taaak yine robot doğrulaması.

Sorunu hala çözemediysen tarayıcıya gir ve google.com adresine bir defa gir ve orada gelen kullanıco sözleşmesini kabul et büyük ihtimalle ondan sonra gelmeyecektir. Ama her VPN'i açtığında yapman lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı