Google Chrome, Technopat Sosyal Erişim Sorunu

imnotagamer

Megapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Elektronik Mühendisi
Chrome tarayıcısı ile Technopat Sosyal'in bazı bölümleri açılmıyor. "Sayfa görüntülenemiyor." diyor, bazı sayfaları açılıyor. Şu an Brave tarayıcısı ile giriyorum. Dün de yaşadım bu sorunu. Şirkette Windows 7 kullanıyordum, ondandır dedim ama akşam da evde Windows 10'da denedim yine aynı sonucu aldım. Diğer tarayıcılarda sıkıntı yok. Sorunu yaşayan bir tek ben miyim?

Örnek; Oyun tavsiyeleri kısmı açılmıyor, Masaüstü Bilgisayarlar kısmı açılıyor.

ewqeew.png

Yaklaşık bir haftadır bende gözlemliyorum bu problemi. Bunun kaynağı siteye saldırı girişimleri diye düşünüyorum. Çünkü Cloud Flare ile ddos-attack koruması devreye giriyor aralıklarla.

Yaklaşık bir haftadır bende gözlemliyorum bu problemi. Bunun kaynağı siteye saldırı girişimleri diye düşünüyorum. Çünkü Cloud Flare ile ddos-attack koruması devreye giriyor aralıklarla.
Girememeden önce "Checking Browser ..." yazısından sonra giriyordu. İşin garibi sadece Chrome'da var bu durum. Diğer tarayıcılarda bir sorun gözlemleyemedim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı